| AntonMihai a întrebat:

Este posibil sa ramana insarcinata chiar daca am folosit prezervativul si nu am ejaculat in ea? Si apropo care sunt cele mai bune prezervative?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce nu ai ejaculat în ea şi ai folosit şi prezervativul sunt 0% şanse.Ca să ramana însarcinata trebuie să fie în perioada fertilă şi să îi ajungă o oarecare cantitate de sperma îi vagin.Succeswinking

3 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Prezervativele nu garantează o protecție de 100%, scrie și pe ele.
Durex Extra Sensitive Condoms
Okamoto Beyond Seven Condoms
Trojan Magnum Ribbed

| EcceHomo a răspuns:

Cele mai bune prezervative?
Iți dau câteva mărci:
-Glyde;
-Sustain;
-Sir Richard's.Aici le găseşti pe cele cu aromă de leurdă.

| BryBard a răspuns:

Atata timp cat ati efectuat actul sexual protejat, nu are cum sa ramana insercinata, e imposibil, numai daca ai folosit prezervativ dela la 2 lei, si sa zici ca s-a spart. Cele mai bune sunt Durex nu e logic, peste tot vezi reclame numai cu ei.