| Denis2706 a întrebat:

Salut eu si prietena mea vrem sa facem dragoste,suntem virigini amandoi si vreau sa fiu o seara frumoasa.
Intrebare este cum as putea sa o fac fericita, dornica si sa iti doreasca mult asta?
Niste idei dupa ce ajung in patul ei va rog

Multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand si cel mai important aspect care trebuie avut in vedere este sa aveti un loc care sa va asigure ca intreaga actiune se va desfasura in conditii optime fara nicio teama de a fi deranjati. Modul de desfasurare si lucrurile necesare enumerate de InquireWithin le consider de bun gust si folositoare dar eu as mai adauga in plus sa folositi obligatoriu un mijloc de contraceptie( ovulele spermigene, sau prezervativul).

1 răspuns:
| SkyPilot a răspuns:

In primul rand: Ai grija sa stii ce ai de facut. O exciti bine inainte, ii dai sa bea un pahar de ceva alcoolic si dulce sa se destinda (dar nu mai mult). Ai grija, ca fata va fi foarte speriata, relaxeaz-o, fa-o sa aiba incredere ca va fi bine. O pupi, o mangai, ii faci complimente, la sfarsit ii spui ca pentru tine a fost extraordinar chiar daca nu a fost. Chestiile astea sunt de baza.
Optional: muzica romantica, dar data incet si sa nu capteze atentia, lumanarele, betisoare parfumate (santal, ylang ylang, mosc, patchouli), sampanie, un tort cu multa ciocolata (fetele mor dupa asa ceva), petale de trandafir, asternuturi de matase.
Mult success!