| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU.
Eu si prietena mea vrem sa facem dragoste. Da-ti-mi niste idei sa fie o seara de neuitat.

Răspuns Câştigător
| LaryLarrrysaa24 a răspuns:

Ce frumos din partea ta ca vrei sa ii faci ei o seara de neuitathappy
Pai in primul rand ai putea sa pui niste lumanarele prin camera, niste petale de trandafiri, sa ii vorbesti frumos si apoi totul o sa vina de la sine.Multa bafta, sper sa fie de neuitat.

5 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Iei o carte de gramatica si inveti ca nu exista caz in limba romana sa se scrie da-ti-mi.

| neutrino a răspuns:

Daca esti capabil fa sex cu ea si nu te mai gandi la alte detalii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O cina romantica urmata de o noapte faina pe plaja la lumina lunii.
Trebuie sa ai dor doua lucruri in vedere: sa nu ploua si sa nu fie lume prin jur ca pe urma va deveni de neuitat, dar nu in sensul in care-ti doresti.

| NameHarris a răspuns:

O seara de ne uitat este atunci cand ''rupi patul cu ea'' alea cu flori si lumanari sun balivernewinking de copii miciwinking

| HeadShoot32 a răspuns:

Seara de neuitat pe care vrei sa o oferi trebuie sa o creezi tu, nu te lua dupa altii care zic cu petale de trandafir, lumanari care miros a ceara si alte prostii, fa ceva ce stii ca i-ar place, ceea ce te reprezinta. Deci fii tu insuti si o sa fie o noapte de neuitatbatting eyelashes