| i44na a întrebat:

eu sunt varsator si as vrea sa stiu cu ce zodii sunt compatibilahappy(nu ca as crede chestiile astea dar asa de curiozitate). a da si imi puteti spune niste caracteristici respective zodiei mele?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Hmm, daca nu gresesc tu cumva esti tupeista si ai mult orgoliu nu-i asa? Nu iti place ca cineva sa te jigneasca si tu sa fii mai prejos, infrunti situatia, daca esti asa cand vei avea iubit pot aparea discutii in relatie depinde daca te superi repede si numai tu vrei sa ai dreptate. Bafta in viata.

| Crisu a răspuns:

Compatibilitate excelenta: Varsator-Berbec, Varsator-Gemeni, Varsator-Balanta, Varsator-Sagetator

Compatibilitate buna: Varsator-Leu, Varsator-Varsator

Compatibilitate acceptabila: Varsator-Rac, Varsator-Fecioara, Varsator-Capricorn, Varsator-Pesti

Compatibilitate redusa: Varsator-Taur, Varsator-Scorpion

| Ciprian a răspuns:

Compatibilitati zodia Varsatorului:

Compatibilitate excelenta:

Varsator-Berbec, Varsator-Gemeni, Varsator-Balanta, Varsator-Sagetator

Compatibilitate buna:

Varsator-Leu, Varsator-Varsator

Compatibilitate acceptabila:

Varsator-Rac, Varsator-Fecioara, Varsator-Capricorn, Varsator-Pesti

Compatibilitate redusa:

Varsator-Taur, Varsator-Scorpion

| dreamygirl a răspuns:

A auzit cineva de google? Sau de internet in general? Anyway, incearca pe www.eastrolog.ro.

| St3fY_3193 a răspuns:

Daca fac asta imi dai fundita:>:))

http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/

afla ce vrei u:D

| AnnDy a răspuns:

Ai fii compatibila cu Gemeni si Leuhappy