| DenisaMariaB a întrebat:

Imi puteti da si mie cateva detalii despre baietii in zodia peste? ce fel de persoane le plac, nu stiu, de-astea... ce ii atrage sau respinge, cum sa ma comport in preajma lui, etc. big grin si abtineti-va daca aveti ceva de reprosat sau de comentat la adresa intrebarii melewinking si fara comentarii gen "nu crede in zodii"va rog... multam :*

Răspuns Câştigător
| RobinWalker a răspuns:

Buna!
Este destul de infidel,dar in niciun caz nu prefera celibatul,ba chiar fuge de el mancand pamantul. Isi doreste de sotie o gospodina perfecta,care stie sa si fie gazda perfecta si stralucitoare. O femeie trebuie sa ii ofere dragoste,putere si optimism. Poate sa iti scape foarte usor printre degete,asemenea unu peste,iar daca ai planuri serioase cu el,sa stii ca nu il faci prea usor sa se implice cu adevarat in relatii.
Ei nu judeca pe nimeni si vor la randul lor sa nu fie judecati. Isi doreste o relatie care sa-i ofere destul de multa libertate,sunt un semn dublu si pot iubi mai multe persoane,asa ca daca incerci sa il tii in laturi si sa ii indragesti libertatea,isi va lua zborul.
Este genul de barbat care iti ghiceste dorintele ascunse si va face tot posibilul sa iti induca senzatia ca el este cel care iti poate indeplinii aceste dorinte. Este un barbat care traieste fiecare clipa intens, de cele mai multe ori ti se va parea ca ti-a intrat pur si simplu pe sub piele si in minte cu totul. Se va strecura in sufletul tau si in cele mai negre cotloane din mintea ta fara sa iti dai seama. Este la fel de profund precum cele mai adanci ape, are mereu ceva de spus, despre orice si ca sa il pastrezi trebuie sa il asculti si sa ii acorzi cat mai multa atentie. Aminteste-ti toate datele de nastere si acorda tuturor micilor detalii care pentru el conteaza. Daca ii daruiesti in permanenta o dragoste plina de pasiune si romantism, va fi al tau.
Sper ca te-am ajutat! Sa ai o zi frumoasa!

3 răspunsuri:
| justfreelove a răspuns:

Fii naturala:)
uite un site cu zodiacuri, compatibilitati etc
www.eastrolog.ro si poti acolo sa cauti informatia pe care o doresti, dar sa tii minte...la toti baietii le plac nebunele :D

| knoxfcsb a răspuns:

Pai sa vedem imi place fetele cu capul pe umeri neatinse inocente dar sa gandeasca deci nu-mi plac panaramele pe scurt 2 imi place apa mult logiclaughing) 3 imi place sa ies la plimbari petreceri sunt o fire mai nebuna de felul meu adica imi traiesc viata la maxim si mereu ma contrazic adica vreau sa fie totul ca mine daca mai ai alte intrebari te ascult

| Picaturi1de2apa3 a răspuns:

Majoritatea zoiacelor spun: Baiatul-Pesti : "Dornic de noi aventuri, este o persoana de nadejde cand vrei sa te distrezi, nuimic mai mult! Cu alte cuvinte, e bun doar ca prieten su si ca iubit. Nu te mai chinuii ca nu merita!"

Asta e tot ce am gasit si scuze daca te-a dezamagit s-au suparat raspunsul meu.

Salut!