| anonim_4396 a întrebat:

fac un tratament pentru acnee care dureaza 6 luni, interval in care nu am voie sa consum alcool, deja am ajuns la 2, 5 luni(rezultate uimitoare), dar nu stiu cum sa zic, eu nu sunt alcoolic asa de fel, dar imi vine sa beau ceva forte mult(alcool), nu stiu cums a mai rezis inca 3, 5 luni crying

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| SweetPrinces a răspuns:

Pai daca vrei sa fi frumos sa te placa femeile rabda ca nu mori dupa ce termini tratamentu poti sa bei pana pici din picioarehappyam glumit, ar fi f bine daca nu ai mai bea alcool pentru sanatatea ta, si asa-i ca nici tu nu ai vrei ca fetele sa te considere un betivan? bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai gresit rubrica