| FlyingSoul a întrebat:

Salut frati si surori. Am o intrebare despre viata la care am nevoie de ajutorul vostru... Oare exista blestem in dragoste? Serios vorbind. Nu arat rau de loc. Nu sunt nesimtit ca majoritatea baietilor. Ma straduiesc sa complimenez, nu prea exagerat, si nici prea putin. Am cateva caracteristici deosebite... Dar nici o fata din cate cunosc nu ar iesi cu mine.(Si am intrebat destule.). Singurul meu defect important e ca sunt vorbaret, adica ma trezesc vorbind cad nimeni altcineva nu ar face-o; nu e cazul sa spun secrete sau ceva care sa jicneasca pe cineva, doar ca uneori vorbesc fara rost. Deci care ar fi opinia voastra in legatura cu mine? Sunt sau nu blestemat?

Răspuns Câştigător
| Maya2014 a răspuns:

Blestemat nu esti, trebuie doar sa astepti sa apara fata potrivita.
Mi se pare o prostie sa te refuze cineva pentru ca vorbesti prea mult.
Pe om il accepti cu calitati si defecte.Nimeni nu e perfect si nici nu va fi vreodata pentru ca perfectiunea e plictisitoare.
Ai putina rabdare.happy

4 răspunsuri:
| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Esti funny si cred ca m-ar distra o eprsoana ca tine sa o am ca prietena dat fiind ca am prieten.esti foarte ok, nu intelege de ce te stresezi. data viitoare cand te respinge o fata intreab-o care e motivul.din astea o sa vezi ce le place sau nu la tine, zic si eu

| Awesom a răspuns:

Prietene,daca esti moara stricata, nu ti-e bine.Blestem in dragoste nu exista exista doar prostie. Daca tu crezi ca exista du-te la Vanesa si Melisa sa te dezlege de blestem si sa fii noul Casanova sa ai si tu noroc la femei sa te iubeste femeile si pe tine.

| Sheisshe a răspuns:

Nu esti blestemat, doar renunti prea repede tongue.Imi pari ok la aspect adac tu esti la avatar.Mai incearca! de exemplu, eu cred ca ti-as da o sansa :*
Succeswinking

| InGeRaSsDeCaTyFeAa a răspuns:

O Doamne! Stai linistit te rog si lasa gandurile astea. Nu nu exista blesteme si tu nu esti blestemat. Poate ca te-ai grabit si nai intrebat pe cine trebuie. Si inca ceva nu intreba azi o fata maine alta poimaine alta deoarece poate a 3 sau a 4 (doar dau un exemplu ) tiar spune da dar nu o face deoarece ii dai impresia ca este ca si o roata de rezerva si o vrei pe ea pentru ca nai alte optiuni. Orienteazate acolo unde ai sanse. Si lasa blestemele. Bafta Multa!