| NaRuToSkUmPiK a întrebat:

Salut fratilor de pe TPU la intrebarea anterioara am dcis sa ma desparat de fata bixexula.Ea a renuntat la mine, dar am vorbit la telefon fix in aceiasi zi cu fata cu care se intalnea fosta mea iubita.Acum acea fata i-a dat papuci fostei mele prietene fiindca a aflat ca ea s-a intalnit cu un baiat.Acum fosta mea prietena vrea sa ne inpacam si mi-a promis ca nu mai se intalneste cu fete.Ce ma sfatuiti sa fac? Va rog ajutati-ma dau funda help!

Răspuns Câştigător
| sharlyn a răspuns:

Hey mai dai o sansa fetei si vezi ce o sa se intamplahappy si asta ca nu se mai intalneste cu fete este imposibil atata timp cat ea ii bisexuala.Dar inca o sansa nu strica sa vezi daca e de incredera fiecare om merita inca o sansa.

5 răspunsuri:
| PlayWithMe a răspuns:

Nu vad ce e rau in asta rolling on the floor, faci sex in 3laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o intrebare:cum adica tu ai dec is sa te desparti, daca ea a renuntat la tine, asa cum spui?

| Kennziiie a răspuns:

M...Okaaaay? M-am dus in ''intrebarile'' tale, si am vazut si primul subiect;-? Pai eu zic, ca daca ti-a promis, mai da-i o sansa. Oricine merita o a doua sansa :*. Si totusi, am si eu o intrebare: tii se pare ceva gresit in a fi bisexual?(sau gay/lesbi -da, lesbi, nu lezbi, lesbi=> lesbianca-?) Bafta ~

| NaRuToSkUmPiK explică:

Eu ma refeream ca ar trebui sa fiu cu ea sau nu la modu cel mai serios

| NaRuToSkUmPiK explică:

Am spus ca dupa ce am parasit-o a renuntat la mine definitiv adica nu mai vrea sa auda de mine.