| xXx_6966 a întrebat:

FUNDAAAAAA! SCZ categoria dar am nevoie urgent de un raspuns... vreau sa fac un filmulet din alte 3 filmulete... dar sa le arate pe toate trei asa cum au fost filmate.de ex ca in acest link doar ca acolo e din 2 http://www.youtube.com/watch?v=O2VrwcGQGLU&feature=relmf u
cine imi spune cum sa fac si ce program imi trebuie ii dau funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cam complicat sa iti spun fiindca nu am facut efectiv, am vazut doar; nu am PC si nici nu am avut asa performant sa suporte acel program.
Magix Movie Edit Pro.
Apoi mai e si Vegas, dar mi se pare putin mai complicat, insa... in 2-3 luni ii dau de capat.
Incearca sa te imprietenesti cu primul.