| boroscalin1234 a întrebat:

https://youtu.be/FNH3hApKoi8

Referitor la melodia lui carla’s dreams mai stai, observ ca doar fetele o postează și spun ca se regăsesc in ea. Ce înseamnă pentru voi fetelor aceasta melodie și ce mesaj vreți sa dați cu aceasta melodie? Pentru ca am auzit multe păreri din partea fetelor dar sunt curios sa aud și de la voi. Le pare rău de ceva anume și regreta? Vor acel lucru înapoi? Mulțumesc

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Se regăsesc prin versurile ce le canta el.

| PetruZMihai a răspuns:

Nu înseamnă nimic pentru multe dintre ele
*majoritatea fac o poză/postare fără sens și scriu un mesaj emoționant doar pentru like-uri

| boroscalin1234 explică (pentru PetruZMihai):

Nu de alta, dar un baiat a iubit o fata a respectat-o, a avut grija de ea a făcut tot cei mai bun pentru ea și el acum a renunțat la ea pentru indiferenta ei. Iar ea acum după doua săptămâni nevorbita a postat melodia asta.

| boroscalin1234 explică (pentru PetruZMihai):

Nu de alta dar un baiat a iubit o fata mult a respectat-o a avut grija i-a fost alături dar ea ia oferit indiferenta. Și n-au mai vb de 2 săptămâni și ea a postat piesa asta?