| kayrux1 a întrebat:

Salut,i-am spus fetei de care imi place ce simt,si daca vrea sa fie iubita mea. Ea a zis ca dupa examen... dupa a zis ca nu mai vrea. Ne intelegem foarte bine,dar na, eu tin foarte mult la ea. Sa continui sa o abordez? Daca da cum?

3 răspunsuri:
| OMFGConrad a răspuns:

Las-o. Probabil vrea să plece la alt liceu.

| Danu55 a răspuns:

Da.cu dulciuri, flori, scrisori, flori, dulciuri.

| ingerasul1612 a răspuns:

Presupun ca esti clasa a 8-a si pot sa-ti zic ca sunt in aceeasi situatie ca tine, doar ca eu sunt fata. Fata aceea ti-a spus ca vrea sa fie cu tine doar ca dupa examen. Mai sunt 10 zile si ai terminat tot! Poti sa mai vorbesti cu ea, dar sa nu o strezi cu intrebari de genul "ma placi", etc. Poti sa o intrebi daca are nevoie de ajutor la invatat sau daca a terminat de invatat, etc. Sper ca te-am ajutat!