| anonim_4396 a întrebat:

Salut, imi cer scuze pentru aceasta intrebare la o astfel de categorie.Am o mica curiozitate :d Daca o persoana termina liceul la seral, poate merge la orice facultate isi doreste? Multumesc!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa dea bacu, la seral e mai usor acolo de abia inveti 3 cuvinte pe zi si aproape gratuit se scoate fara mult efort dar la bac e greu nu vezi cati nu trec in momentul de fata? Seralul e doar pentru liceu dimineata daca faci liceul e diferit.

| MadRabbiT a răspuns:

Normal!