| daniel_3204 a întrebat:

Salut imi place de o fata de la mine din clasa si inca nu sunt cu ea ce cadou as putea sa-i fac de valentine's day ceva nu foarte scump

10 răspunsuri:
| ViVi99 a răspuns:

Poti sa alegi ceva de genu: o cutie de ciocolata, o floare, o bratara ( tinichea de aia de care gasesti la tarabe, poate sa fie cu inimioare) sau o pereche de cercei, dar Atentie! cadoul trebuie sa il dai cand ceilalti colegi sau prieteni de-ai tai sau de-ai fetei nu sunt cu voi. Asa eviti privirile insistente sau frazele d genu: esti cu ea, nu? o placi? sau pur si simplu sa inceapa ceilalti sa te tachineze. Succes!

| Laurretta a răspuns:

Un trandafir winking

| JustDoIt456 a răspuns:

Un trandafir frumos si o cutie cu ciocolate ar fi perfect :*

| hunterpainting a răspuns:

Nu esti cu ea, nu-i faci cadouri.

| daniel_3204 explică (pentru hunterpainting):

Pai vreau sa fiu

| hunterpainting a răspuns (pentru daniel_3204):

Invit-o la film sau la o crasma ceva, distrati-va. O sa-i placa mai mult decat ceva cumparat.

| daniel_3204 explică (pentru hunterpainting):

Avem 14 ani cred ca pica solutia cu filmu

| Leon16 a răspuns:

Un buchet de trandafiri rosii!

| DekaroN a răspuns:

Eu ti-as sugera sa ii ei o cutie de bomboane si un trandafir cu o felicitare sa scrie'' vrei sa fii iubita mea"

| Ramona_9754 a răspuns:

Eu sunt fata si cred ca i-ar placea un trandafir sau o cutie cu ciocolata. Sau sa mergeti la un film si sa te prefaci ca o sa casti si o cuprinzi cu bratul.Succes!