| Constantynn a întrebat:

Imi place de o fata enorm de mult si nu stiu daca ma place si ea pe mine. Ma uit la ea, se uita si ea la mine si radem. Vreau sa intru in vorba cu ea, sa o fac sa rada etc. Va rog ajutati-ma si spuneti-mi si ce sa vorbesc cu ea pe facebook. !

4 răspunsuri:
| SaveTheNature a răspuns:

Daca iti zambeste ori decate ori ii zambesti sigur te place si ea.
Treaba e simpla, intri in vb cu ea o inviti direct la o cafea, un suc ceva si daca te refuza, ai incerci maine odata (oricum in capul ei av fi numai invitatia ta)
Daca te place in cele din urma va iesi cu tine. Trebuie sa ai si tu curaj.
Curajul il prinzi daca investesti in tine. Imbraca-te frumos, Mergi la frizer, fa o tunoasre faina. Si aranjeaza-te pana iti place ce vezi in oglinda. Daca iti place ce vezi in oglinda bataia de cap va fi mai mica
Succes!

| Dariusuu a răspuns:

Dacă nu-i zici nici bună nu ai nicio şansă s-o cunoşti.

Riscă şi tu puţin, viaţa e atât de scurtă.

| PreaDulcePreaFin a răspuns:

laughing)) pai daca iti raspunde la schimbul de priviri, what the *** are u waiting for rolling on the floor. ce facebook frate te duci la ea si ii bagi un compliment si 2 abureli despre tine, si la final ii zici ce ar fi sa iesim la o cafea, stiu un loc marfa. si aia e

| daniellllaaaa a răspuns:

Daca se uita si ea la tine inseamna ca te place. Daca nu ai tupeu sa intri in vorba cu ea direct o poti face prin intermediul unui prieten sau pur si simplu printr.o intrebare de genu : il cunosti pe cutare sau daca e de la tine din sc o intrebi la ce clasa e, ce profesor are la mate, etc. Pe fb o poti intreba ce face. Inainte te prezinti sifacetj cunostinta. O poti intreba ce face, daca asculta muzica o intrebi ce melodie asculta, ce gen de muzica ii place, apoi spui despre tine, la ce film se uita, lucruri de scoala, etc. Sper ca te.am ajutatwinking