| myownworld a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat. Mi-a placut de el de cativa ani appoi m-am razgandit dar mi-am dat seama ca tot la el ma gandeam.Acum sta in fata mea(la scoala) si tot timpul se intoarce la mine vorbeste cu mine radem impreuna dar mie mi-e si rusine sa vorbesc cu el nu stiu.eu sunt foarte timidacrying. Nu pot sa-i spun pur si simplu ca imi place de el pentru ca nu vreau sa rada de mine sau chestii din astea.Deci nu stiu ce sa fac. Vreau sa ii spun ca imi place de el dar nu stiu cum sa ii zic.Pe mess nu stiu ce sa vorbesc cu el. Va rog sa ma ajutaticrying

1 răspuns:
| HelloKitty_9514 a răspuns:

Daca chiar il iubesti dao inkolo de timiditate.ma mir ca si pe mess ti-e rusine, pe mess ar trebui sa fi indrazneata, ca na, nu te vede fata-n fata.si daca o iei cu indrezneala pe mess, o sa fi indrazneata si in realitate. daca il iubesti, nu- lasa sa scape, tu fiind timida poate crede ca sa nu il placi si te lasa balta, si ti-l ia alta care e indrazneata. iti doresc bafta si sa fi fericita! sper ca te-am ajutat cu cevahee hee!