| DjDkill a întrebat:

Imi place de o fata Extraordinar de mult, si vreau ca de ziua indragostitilor sa gasesc o cale sa i spun cat de mult o iubesc. Sugestii?

Răspuns Câştigător
| cicika a răspuns:

Poti sa te vezi cu ea si sa-i cumperi un trandafir rosu si o perna cu te iubesc pe ea. sa scrie! Suberba cale! Funda?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Invit-o la un restaurant, daruieste-i o floare si spune-i ce simti

| cat a răspuns:

Un trandafir sau ceva simbolic in loc de declaratie http://www.crownfashion.ro/cumpara/lan%c8%9bi%c8%99or-love-4527110

| Alexandru0007 a răspuns:

Da,mergeti la un restaurant si daruieste-i un buchet de flori, se va topi instantaneuhappy

| Azµre a răspuns:

Scoate-o în oraș, plimbați-vă și înainte să mergeți acasă opreștete undeva pune o melodie pe telefon și dansați ceva romantic.
Gherghe Dinică - Si Dacă
Bryan Adams - Have you ever love a woman.

| MiruD a răspuns:

O cina romantica ar fi ideala. Noi, Femeile adoram sa fim rasfatate si alintate.