| Dianna_4716 a întrebat:

Saluthappy! ..Imi place de un baiat de vreo 2 luni si vorbim din cand in cand dar nu am avut ocazia sa ii spun ca il plac. Problema este ca el se tranfera la anul la un liceu din alt oras si nu o sa il mai vad decat in weekenduri si vacante. Credeti ca ar trebui totusi sa ii spun ce simt pentru el? ..Raspunsuri cat mai serioase va rog happy Dau funda puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| rockmeout a răspuns:

Da,ar trebui sa-i spui ce simti.Nu e bine sa-ti ascunzi sentimentele si poate si el te place, nu ai de unde sa stiihappy

| AllyutSsa a răspuns:

Eu cred ca da..mai ales ca nu o sa'l mai vezi atat de mult..si la liceu va cunoaste alte fete si poate il vei pierde.
Mai ales ca exista posibilitatea sa te placa.
Bafta si fa ceea ce trebuie! Cu curaj ..toate merg inaintehappy

| SakonSIUkon a răspuns:

Spune-i odata --.--