| valyk23 a întrebat:

Salut tuturor! Am si eu o mica mare problema. Mie imi place de o fata, suntem in acelasi liceu, am vorbit pe mes vreo 4 seri cu ea dar tot nu prea am reusit sa ne cunoastem. Eu as vrea sa ii spun in fata ca o plac si aici intervine problema mea. Nu stiu daca sa ii spun sau nu! Credeti ca ma grabesc? Ce ar trebui sa fac? Multumesc mult pentru cei care ma vor ajuta cu raspunsuri!

4 răspunsuri:
| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Poi daca nu esti sigur pe tine, mai vb si voi pe mess, iesiti in oras, eventual cu mai multi si cand esti sigur de ceea ce simti atunci sp ca o placi si ca vrei sa fi cu ea sau nu. Succes!winking

| IrinaVew a răspuns:

Chiar daca ea nu ar simti acelasi lucru pentru tine. cred ca ti-ar admira sinceritatea. asa ca Do It! incearca totusi sa nu devi obsedat si spune-i intr-un mod subtil. spune-i ceva de genul ca te simti ciudat in prezenta ei si ca daca in serile in care ati vorbit p mess ea s-a gandit ca tu chiar simti ceva pentru ea. intreab-o daca vrea sa ramaneti in continuare prieteni sau si ea simte ceva pentru tine la fel cum simti si tu. abordeazo asa si nu ai cum sa dai gres. succes!

| georgelu a răspuns:

Violeta...poate ca iti dau dreptate sau nu prea ce te face sa crezi ca e cocalar sa se imbrace nu stiu cum exagerat sau"sa iti faci freza creasta" bla bla si plus de asta crezi ca esti singura care poate ajuta "daca ai cv nelamuriri da-mi msaj" pff las-o balta daca vorbesti asa inseamna ca nu ai simtit nimic cand te-ai sarutat si te-ai lins cu cocalari...asa ca las-o balta si apuca-te de altceva oh go on laughing

| Vio199 a răspuns:

Pai in primul rand sa fi sigur ca nu ai o alta prietena (mi so intamplat sa vina pr la oras la liceu si sa ma faca pe la spate cu o colega de a lui najpa) asa pai 1.in fiecare zi de scoala imbracate cool, fa-ti freza (tepi creasta breton intr-o parte + creasta) si mereu sa pari gen` cool relax chill nu sa te dai in spectacol sa ii atragi atentia o sa te creada un copil.3. cere-i nr.4.mai priveste-o si uh asa mai noh sti uh :-> 4. asigura-te i primul rand sa nu aiba prieten, ca daca are se poarta frumos cu tine dar nu o sa aiba o relatie cu tine si o sa ai de suferit 5. fetele adooorrraaa complimentele (despre haine,par,unghii,ochi,ras, companie placuta, chiar si funduletz si "fetele ei") 6.acorda-i atentie de ori cate ori are nevoie, fi mereu alaturi de ea cand ii e greu si in cele ddin urma intreab-o daca nu are pr. si daca rasp e negativ sp asa..."de o vreme imi cam place de tine si nu am stiut cum sa iti sp asa ca am vrut sa ma apropiu de tine sa te cunosc mai bine, sa iti fiu pe plac daca si tu simti la fel as fi foarte bucuros " si incepi si o intrebi sau chiar direct i sp ca iti pl de ea si daca si ei i pl de tine sau intreaba pe niste pr de-a ei sa o intrebe pe ea" tu tie iti pl de ala?" si le sp sa iti dea raportul sa nu lucri degeaba. daca mai ai cv nelamuriri sa imi dai mesaj kiss success