| antoniaelena a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, e urgent! Imi place de un baiat (varsta 15 ani, eu am 14), i-am spus ca il plac in vara din 2011, si l-am intrebat daca el ma place si a spus ca un pic(a rosit la fara si a zambit), si mi-a spus mai vedem. Dupa o saptamana il vad cu alta.Se uita la mine tot timpul.Acum 2 ani m-a invitat si la revelion de 2 ori, dar eu l-am refuzat, in vara spunandu-i de ce nu am mers si mi-am cerut scuze, spunandu-i ca la anul voi merge.(nu stam in acelasi oras). Am sperat ca anul acesta ma va invita.Si de Craciun la fel se uita la mine tot timpul. El sta in alt oras dar vine in vacante aici, are bunici aici, chiar si parintii si bunicii lui ma plac foarte mult.Eu il iubesc mult, si numai cand ma gandesc ca va pleca imi vine sa morcrying. Ce credeti? Am gresit ca i-am spus ca il plac? Acum oare il mai interesez? CE SA FAC? eu il iubesc.Si oricum din clasa 9-a voi merge in orasul in care e si el, si ne vom putea vedea zilnic. CE CREDETI CA AR TREBUI SA FAC? Astept raspunsuri! :* Dau FUNDA! Ieri a trecut pe strada cu baietii se uita la mine si m-a salutat! credeti ca ma mai place? atunci de ce nu imi zice nimic?

2 răspunsuri:
| kimmy7 a răspuns:

Eu zic sa nu pui suflet ca baieti sunt 1 la metruoh go on

| krm23 a răspuns:

Ceao! sti orgoliu feminin? asa e si la ei, orgoliu masculinlaughing
mai fa tu un pas si poate o sa faca si el, daca nu la plimbare ca mai sunt si alti baietilaughing