| DooDee a întrebat:

Imi place de un baiat! Vorbim aproape in fiecare seara si imi spune ca is simpatica, etc. Din cate mi-a dat de inteles cred ca si el ma place. M'a intrebat intr'o zi daca il plac, i'am raspuns ca il vad doar ca amic, desi nu e adevarat.Imi e frica sa ii spun ce simt fiindca stiu ca si el ma place si apoi ar trebui sa ne combinam si nu vreau fiindca imi e frica de parerea altora...prietenele mele imi sp ca nu trebuie sa ascult ce sp ceilalti si sa ma cb cu el...Nu stiu ce sa fac, sa ii spun ca il plac? sau sa las totul sa treaca. VA ROG AJUTATI'MA!

Răspuns Câştigător
| CMorfine a răspuns:

Cel mai bine este sa vorbesti cu el foarte sincer daca ti cu adevarat la el! Nu trebuie sa iti pese de parerea celorlalti, care de multe ori sunt rautaciosi.Ai putea fi fericit cu el daca te place, deci exprima-ti sincer sentimentele fata de elhappy
No risk, no chance!
Mult noroc!

6 răspunsuri:
| cryssa a răspuns:

Te-a intrebat daca il placi...
ce vrei mai mult de atat?raised eyebrows
eu sincer cred ca te place
app, dc l-ai mintit zicand ca il vezi cat ca pe un amic?raised eyebrows
spune-i ce simti, eu una sunt sigura ca daca o sa ii spui o sa ramaneti impreunawinking
mult succesbig grin:*

Răspuns utilizator avertizat
| Ðida a răspuns:

Daca il placi cu adevarat spune'i ce simti. Nu asculta ce spun ceilalti, oamenii sunt rai!
Bafta kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alecslicios : `Tu-ti gura ma`tii de retardat. Ma cocalar infect ce esti, site`ul e facut pentru ca cel care pune intrebarea, sa primeasca raspunsuri care sa-l ajute.Nu sa ne arati cum te`o invatat ma`ta sa vorbesti.Ai zis ca ai fost refuzat de fete, pai normai ba baiete in ce hal stii sa vorbesti nici nu ma mir. Tampitule! Habar n`am sa scrii corect si te spargi in figuri.Troaca ma`tii. Daca nu ai nimic de zis, taci dracului din gura. In legatura cu intrebarea, spune`i ce simti cu adevarat, si da`i dracului pe ceilalti, care`si dau cu parerea, sunt prea egoisti ca sa iti vrea tie binele.Nu ar trebui sa iti pese de ce zic, cat timp ai prietene care sa te ajute daca treci printr`o situatie grea. :*big hug

| k1d0w a răspuns:

Spune-i ce simti cu adevarat nu te mai lua dupa ceilalti.credema eu stiu ca am pierdut foarte multe ascultand de gura oamenilor in viata de zi cu zi... spune-i ca il placi si gata nu ascultati de ce zic ceilalti! Regula

| madutza_5188 a răspuns:

Fata spune-i ce simti dar mai intai afla daca el te place!winking