| DooDee a întrebat:

I'am sps baiatului care il plac ce simt pentru el. A sps ca si el ma place. El vrea sa vorbim fata in fata dar eu mereu "fug" de el.Azi s-a intamplat acelasi lucru. il plac foarte mult dar imi e foarte frica de ce spun altii...adica tin foarte mult de parerea altora...nu mai pot continua asa (pe mess sa ii sp ca il plac si cand il vad sa il ignor) Intr'o zi se va satura si el de situatia asta si atunci imi va parea mie rau ca am facut ceea ce am facut. CE SA FAC? SA MA CB CU EL? CE AS PUTEA FACE CA SA NU MAI IMI PESE DE CEILALTI?
FUNDAAAAA! MULTUMESC ANTICIPAT kiss

Răspuns Câştigător
| Anonim_7683 a răspuns:

Tu nu trebuie sa depinzi de parerea altora! Trebuie sa faci ceea ce iti spune inima p-u ca intr-adevar o sa iti para foarte rau! Nu trebuie sa-l ignori... daca simti cu adevarat ceva p-u el atunci nu-l ignora si spune-i asta in realitate! Mai ales ca el tot te place! Nu rata sansa! Eu am fost deasemeni intr-o astfel de situatie : Unei fete care acum suntem impreuna ii placea foasrte mult de mine si mi-a cerut nr de telefon si am vorbit intr-o zi cu ea pe telefon si de atunci s-a rezolvat totul.acum suntem foarte fericiti!

3 răspunsuri:
| gabytza387 a răspuns:

Pai nu e bine ce faci adc daca tot il place si te place nu inteleg de ce fugi de el
happy fi mai curajoasa altfel o sa pierzi mult din cauza asta

| sergent91 a răspuns:

Incearca sa nu mai "fugi" de el. Daca iti place de el si e singur, incearca sa te combini cu el, deoarece i-ai spus ca-ti place de el.

| MolLy92 a răspuns:

Cel mai bun lucru este sa stai fata in fata de el si sa nu iti mai fie frica ce se poate intampla? spune-i si in realitate tot ce simpti bafta