| lowlyy a întrebat:

Salut.Imi place rau de o fata din cartier si nu stiu ce sa-i spun... unele fete ziceau ca ma place si si eu cred la fel deoarece tot timpul imi zambeste si avem multe lucruri in comun,iar cand s-a intamplat sa ramanem singuri ne simteam foarte bine si glumeam impreuna, da problema e ca nu stiu cum sa-i spun ca si mie imi place mult de ea si ca vreau sa fim impreuna...any ideas?

Răspuns Câştigător
| qMoonShine a răspuns:

Păi nu știu, fi și tu subtil.Fă-i complimente, fetele iubesc astalaughing. Spune-i ceva gen:Ce bine îți stă părul sau detalii din asteabig grin Și așa poate o să își dea seama

2 răspunsuri:
| eMiiau a răspuns:

Hmm...Esti baiat asa ca trebuie sa faci tu primul pas. Data viitoare cand te intalnesti cu ea respira adanc, fa-ti curaj si spune-i ca o placi. Daca e cum ai spus tu si te place si ea, nimic rau nu are sa iasa din asta, ba din contra. Bafta!

| lowlyy explică:

Hhm...mai astept niste raspunsuri...