| DanielaDumitrescu99 a întrebat:

Salut, imi poate zice si mie cineva in puii mei dupa 31 decembrie la ce ora incepe? pe antena 1, nu? astept raspuns cat mai repede, si dau fundita la primul raspuns, dar sa fie si exact.
P. S: Scuze pentru categoria gresita dar e cea mai accesata.

Răspuns Câştigător
| Rares20funde a răspuns:

Astazi la ora 20:00 e in puii mei!

11 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ce sa inceapa Oano?

| Elena1234456 a răspuns:

La ora 20 incepe sigur. Pe antena 1.

| LNK a răspuns:

La 20. 30 ca de obicei.

| CookieMonster_6225 a răspuns:

E de la 20:00 happy

| Izzaabellaa a răspuns:

20:00

| Sergiu95 a răspuns:

La 20:30 incepe de fiecare data

| Sergiu95 a răspuns:

La 20:30 incepe de fiecare data si astazi incepe de la 20:30big grin

| Andreutzzyk a răspuns:

Pai in puii mei incepe mereu la ora 20:30 vinerea! in fiecare vineri deci dupa revelion in urmataorea vineri urmeaza din nou:Xpup funda:?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8:30

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ora 20:00

| Led a răspuns:

Buna! incepe la ora 20. 00 sh mie imi place:X