| Cristi_3033 a întrebat:

Salut, in cateva zile am balul bobocilor si am nevoie de o poezie in care sa ma descriu si prea ma pricep. Vreau ceva frumos, ajutati-ma voi va rog.Sunt un tip sociabil, glumet, de gasca...baga-ti voi ce prindeti. DAU FUNDA. Poezia trebuie sa aiba cam 8 versuri.MULTUMESC FOARTE MULT, va rog ajutati-ma! SUNT DISPERAT! Astept poeziile voastre.

1 răspuns:
| AnT1d0T a răspuns:

Frate.uite-te si uh putin la ce categorie ai pus intrebare, si dupa aceea sa imi spui daca te astepti sa iti raspunda cineva...