| Cristi_3033 a întrebat:

Salut, in cateva zile am balul bobocilor si am nevoie de o poezie in care sa ma descriu si prea ma pricep. Vreau ceva frumos, ajutati-ma voi va rog.Sunt un tip sociabil, glumet, de gasca...baga-ti voi ce prindeti. DAU FUNDA. Poezia trebuie sa aiba cam 8 versuri.MULTUMESC FOARTE MULT, va rog ajutati-ma! SUNT DISPERAT! Astept poeziile voastre:

Răspuns Câştigător
| thebeastwithfeelings a răspuns:

Buna! Cristi ma numesc!
Fetitele(sau fetele, cum vrei tu sa scrii, dar asa rimeaza) ma iubesc.
Sunt dragut si chiar glumet,
Frumos si foarte istet.

Am venit la 4 ace.
Ca mie numa'asa'mi place.
Am venit odat' pe an.
Ca sa fiu THE NUMBER ONE.big grin
sper ca ti'a placutbig grinhappywinking

| Cristi_3033 explică (pentru thebeastwithfeelings):

E de cocalar, dar meriti fundita pentru ca mi-ai raspuns daca poti sa ma ajuti cu alta mi-ai fi de mare ajutor!

| thebeastwithfeelings a răspuns (pentru Cristi_3033):

Mersi de funditahappySi pe moment nu mi-a venit alta ideetonguebig grin

3 răspunsuri:
| Adelina_Elena_1991 a răspuns:

Hei. In câteva zile a balul bobicilor am nevoie de niste rime, ceva de genu adelina ma numesc 9 economii reprezint de felul meu sunt emotivă iubareata si frumoasa si deșteaptă