| Sweet111 a întrebat:

in cit timp iti trece o vinatae? Funda. (scuze categ.)

2 răspunsuri:
| unnimeni a răspuns:

Huh, depinde, vanataia este efectul a unor vase de sange de la nivelul pielii lezate in urma unui contact.
Vanataia trece cam intr-o saptamana, am atat a tinut a mea, la un ochibig grin

| aurelianmarius a răspuns:

Pai depinde de zona corpului in care a fost facuta vanataia ( si de intensitatea loviturii daca a fost facuta cumva intr-o incaierare ). Sfatul meu e sa pui repede niste carne de vita de la congelator pe ea sa se retraga :d.