| GeannyCatty a întrebat:

In legatura cu IMVU. Deci l-am descarcat si l-am instalat. Cand am vrut sa il instalez imi spune : " It appears that IMVU has crashed. Would you like to restart IMVU? " Oare de ce imi apare asa? Scuza'ti categoria!

Răspuns Câştigător
| Pikaciuuu a răspuns:

Eu spun sa iti iei alt joc pentru ca si eu m-am jucat pe IMVU si am avut multi virusi din cauza jocului. Dar eu nu imi dadeam seama happy Pana cand a venit cineva si mi-a zis ca e din cauza lui.

1 răspuns:
| OanaCazacuSkumpica a răspuns:

Categoria e perfecta pentru. ca majoritatea celor care joca IMVU joaca pentru aia happy