| Alexannderrr a întrebat:

In primul rand, scuzati categoria.
Sa incepem cu problema mea. De curand mi-am luat Need For Speed Most Wanted, iar, cand incerc sa intru in el, imi apar girofarele alea, scrie loading bla bla, imi apare semnul de la EA, dupa la videoclipul ala cu fata aia care iti spune ca e doar un joc bla bla, se blocheaza straight face. Dupa 2 secunde de cand a inceput videoul ala se blocheaza. Ce e de facut? Am incercat sa ii dau run as administrator, am schimbat compatibily, dar tot nu merge happy Va rog un raspuns cat mai rapid. Dau funda si vot pentru raspuns corect si rapid!

Răspuns Câştigător
| Abadonna a răspuns:

Daca executabilul se numeste "speed.exe" pune-i denumirea "NFS Most Wanted" ( fara ghilimele )...am vazut undeva ca avea cineva problema asta si asa i-a mers.

1 răspuns:
| Abadonna a răspuns:

Ce comp ai? Placa video, procesor, Windows ( presupun ca 7 din ce ai zis ).
Vezi sa fie varianta cea mai buna a jocului, sa aiba patch instalat, sai ai driverele cele mai noi la placa video, sa ai driverele noi la placa de sunet. De obicei cam asta e problema.
Da mai multe detalii.