| pisy_9676 a întrebat:

Salut in primul rind scuze de categorie dar la scoala sa deschis un club de dezbateri si as vrea sa imi dati idei despre ce teme am putea discuta acolo. Tin sa spun ca ar fi de dorit mai mult probleme legate de tineri si societate,
sex, prietenie fete-baetii si chestii de acest gen.Astept raspunsurile vostre

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Poti de xemplu la capitolul sex sa vb despre metode de protejare si riscuri si avantajele sexului

| sdasfgasgaads a răspuns:

Puteti medita despre ce zi este in ziua precedenta e un subiect care poate fi dezvoltat foarte mult