| 1Bogdan90 a întrebat:

Salut.in toate contactele sexuale imi dau drumul imediat ce simt vaginul iubitei mele, uneori si inainte.recunosc ca nu sunt experimentat avand perioade cand nu am avut pe nimeni. dupa ce facem preludiul simt ca la prima intromisiune ma trece un fior puternic si gata.am incercat diverse remedii medicale insa cauza e ghinionul genetic.credeti ca preludiul plus sexul oral oferit ei compenseaza?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Esti prea emotiv si te exciti mult prea usor.In cazul tau singura solutie poate fi ca iubita ta sa fie intelegatoare chiar daca la inceput va ramane nesatisfacuta, dar sa te sustina in vederea repetarii sexului de cate ori iti reintra in erectie "scula". Doar procedand astfel vei incepe incet incet sa acumulezi experienta si ceea ce poate deveni important ar fi ca ai scapa cu timpul de excitatia excesiva produsa de o prea mare dorinta de a face sex.De asemenea prin practicarea unui petting cat mai lung si mai elaborat ti-ai putea reduce excitatia si in timp sa reusesti penetrari tot mai lungi.Sa stii ca marea majoritate a baietilor trec prin astfel de situatii.Cel mai important factor ce te poate ajuta sa depasesti aceasta situatie este intelegerea, conlucrarea si ajutorul dat de partenera ta. Succes.

5 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Asa este la inceput! timpul si experienta rezolva totul!

| Emilian65 a răspuns:

In acest caz este bine sa consulti un medic specialist, care sa-ti recomande ce ai de facut in continuare.

Răspuns utilizator avertizat
| Klandestin a răspuns:

Esti la inceput, du-te la un medic, in timp se va schimba treaba, trebuie experienta, oricum faci, tu tot o sa te termini imediat, si eu am incercat, da doar simple, cu bautura, sau sa te golesti inainte cu 2 ore si etc

| 1Bogdan90 explică:

Intrebarea era un pic mai altfel
credeti ca preludiul plus sexul oral oferit ei compenseaza?