| jausnzuzikakwn a întrebat:

Salut! In urma cu 3 zile mi-am început viața sexuală, am fost virgina și am folosit prezervativ, pe moment a curs puțin sange, dar acum după 3 zile încă mai curge câte puțin, e tot normal? Repet ca am fost virgina și am folosit prezervativ

4 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Este normal dar tine cont ca exista situatii cand daca esti foarte uda la momentul penetrarii himenul poate sa se rupa doar partial, in momentul cand vei avea urmatorul act sexual in caz ca inca ai dureri sa stii de ce, cu toate ca se intampla rar, data viitoare te poti bucura de un act fara dureri.

| dullcat a răspuns:

Buna.Da, este normal.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal cum decurge menstruația ta.

| ALlex12727272 a răspuns:

E normal așa ceva, nu o să ți mai curgă sânge, continua dragostea draga mea