| Michael6996 a întrebat:

Intr-o relatie este mai bine sa ai cit mai multe interese comune sau sa se completeze unul pe altul?

4 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Amice aici nu e vb de interese - te stergi cu ele la cu*r-ideea e sa vb iubiti si sa va completati happy!

| Keith a răspuns:

Ambele sunt necesare plus incredere, iubire si compasiune.Bafta!

| SisMusic a răspuns:

Buna!
Acum depinde pentru cat timp vrei sa-l/o tii langa tine. Daca vrei o relatie de lunga durata cel mai bine ar fi sa ai o persoana cu care sa ai interese si ganduri comune ca sa nu va confruntati peste timp cu divergente pe teme inutile!
Dar daca vrei doar o relatie pentru o durata mai scurta de timp pentru a "prinde experienta" atunci ar trebui sa ai pe cineva care te completeaza pentru a afla ceia ce iti lipseste!
Asta ar fi pe scurt in caz de ceva un mesaj!
Bafta in continuare!winking

| Aamerican a răspuns:

Sa va intelegeti si sa va iubiti conteaza.