| Anonimu40 a întrebat:

intrebare : cum te simti prima oara cand faci sex ca baiat?
Cum e pentru prima oara?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cum vrei tu sa fie.

Daca tu vrei sa fie pasional cu una cu multa experienta pe care eventual o platesti, asa va fi.

Daca vrei sa fie un sex tandru cu multe sentimente, cu o fata cuminte care face asta pentru ca te iubeste, asa va fi.

Sexul e placut. Important este daca vrei sa fie implicare sufleteasca sau nu. Eu unul nu pot sa fac sex fara implicare sufleteasca. Trebuie sa simt ceva frumos pentru fata.
Nu-ti fie teama de esec. Sa iti fie teama sa nu incerci.

| mona a răspuns:

Daca o faci cu persoana pe care o iubesti poate fi o amintire pe viata ce ti-o vei aminti cu mare drag

Răspuns utilizator avertizat
| Deeiutsa a răspuns:

Cred ca ar trebui sa incerci si iti vei da seamalaughing

| RomaniaRULLEZ a răspuns:

Ca si cum ti-a pus Dumnezeu mana in cap laughing))

| Anonimu40 explică:

Frate as vrea sa incerc dar mi-e frica sa nu imi moara cocoselu dupa primul numar