| beatriced2 a întrebat:

Cum e sa faci dragoste pentru prima oara cu un baiat?

8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Simplu... se ia cucul și se bagă în bârlog...

| Analytical a răspuns (pentru Azµre):

In contextul asta "ia" se scrie si legat.

| Azµre a răspuns (pentru Analytical):

Gata șefu se corectează laughing

| h3r a răspuns:

Nu știu pentru bărbați între ei cum o fi, însă pentru femei e altfel.

| LineGuide a răspuns:

In primul rand conteaza contextul in care faci dragoste, daca e chiar facuta din simpla dorinta, sau chiar simti ca trebuie, sau desigur ca vrei. Trebuie sa fi pregatita, cu cunostintele necesare, si de asemenea sufleteste, stiind ca apar anumite schimbari majore de mentalitate, si uneori chiar si fizice.
Daca vrei mai multe sfaturi, trimite-ti un mesaj privat, sau comenteaza aici.
Mult noroc!

| Vi003 a răspuns:

Sa-ti procuri arsenalul necesar, vezi ca-i o lupta pe viata si pe moarte!

| mateicoca a răspuns:

Fain

| Z6 a răspuns:

Treaba sta in felul urmator : Dragoste nu poti afce cu baiatul care a trecut acum doua zile pe strada si parea dragut.
Dragostea se face cu o persoana care chiar inseamna ceva pentru tine si pe care o iubesti cu adevarat! Deci e placut sa faci dragoste cu acel baiat.