| NubleReapper a întrebat:

Salut,la 14 ani am penisul de 8 cm, 4cm nesculata!
E normal!

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vinde l pe olx

| corbulalbrosu a răspuns:

Marimea penisului tau ca si lungime este MULT pre mica pentru varsta ta. Deoarece dezvoltarea fizica va urma sa se produca si in urmatorii 3-4 ani, probabil ca si penisul ti se va lungi macar cu 3-4 cm pentru a deveni catusi de cat acceptabil si sa devii capabil sa oferi placeri unor femei, de preferat minione. Multa sanatate!

| aumih16 a răspuns:

Doamne fereste penisul tau nici macar nu s-a dezvoltat mai ai rabdare totusi

| alexboss2020 a răspuns:

O ai mica eu la 14 ani o aveam de 15cm sculata si 8 nesculata.Si acum la varsta de 22 ani o am 10 cm nesculata si 20cm sculata.O ai mica de tot la 10 ani cred ca aveam *""" mai mare decat tine cu 2-3cm jignitor

| Kiwibibilă a răspuns:

E micuţ de tot.

| PsyhoChild a răspuns:

Eu am 14 si o am de 13cm sculata si de 3-4 cand e nesculata.dar nu iti face griji big grinpenisul se dezvolta pana la 18 ani deci nu stii ce se va intampla.

| EmanuelKant a răspuns:

Cred ca ai gresit semnele de punctuatie sau poate asta ai vrut sa scrii.