| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toti. So that's the problem. Mi-a placut de o fata, cu care nu am avut o relatie atit de profunda ca sa iesim undeva, sa te tii de mina, sau ceva de genu, so, am ramas la stadiul de conversatii si de a petrece timpul impreuna cu prietenii, dar faza e in faptul ca nu stiam daca si ea ma place. Ea mereu glumeste, zimbeste la majoritatea glumelor mele, nu se rusineaza de mine in prezenta mai multor oameni. Well, am incercat sa o invit undeva in parc, ma rog, first step you know. Ea a refuzat, ok, am crezut ca se teme sau nu e gata. Insa ieri singura a spus ca a acceptat sa iasa cu citiva baieti, pentru mine asta a fost destul de suparator, sa zic asa. Asta e, doar vreau sa aflu daca vreo data i-a placut de mine, si alta intrebare e tot asta, Cum s-o uit forever? Posibil ar fi ok sa fim prieteni, dar vreau sa scap de gindul de a avea ceva cu ea.

2 răspunsuri:
| Duucu a răspuns:

Tu ești englez?

| WiLd121414 a răspuns:

Salut! Insfarsit vad si eu unu care sa nu intrebe "Aoleo ce fac fara ea?" :-J

Pai daca vrei sa o uiti, pur si simplu, Iti iei gandul de la ea, ii stergi nr de telefon, si cauti alta.
Iar daca vrei sa ramaneti prieteni asta depinde numai de tine, daca poti sa fii doar prieten cu o fata de care iti place tongue