| LuvMYLuv a întrebat:

Unde pot sa gasesc cartea lui Justin Bieber: First Step 2 Forever? E visul meu sa il intalnesc sau sa ii citesc cartea.deci daca ma ajutati imi impliniti visul si primit tot ce se poate primi pe TPU. online sau undeva in italia, Trentino.multumesc

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Am cautat, dar n-am gasit. Eu zic sa mai astepti ceva timp pana o sa apara si la noi in tara. Cred ca prin primvara o sa o poti gasi online/in librarii.
Sper ca te-am ajutat!happy

| thegreatgatsby a răspuns:

Eu mi-am comandat-o de pe net si am primit-o in decembrie. Am citit-o de vreo 3 ori pana acum :). Deci daca o vrei comando de pe net, du-te in tara si ia-o de acolo sau asteapta pana apare si la noi. http://librarie.carturesti.ro/cauta/carte/justin-bieber/