| BomBonela a întrebat:

M-am indragostit de un baiat de la mine din clasa, simt ca si eu lui ii plac apropo suntem cl 9, cind ma cuprinde am o senzatie foarte placuta, acum suntem in vacanta de iarna si deja ii simt foarte mult lipsa, da are si un minus el nu e acea persoana care se poate stapini la o singura fata, si asta nu imi place, adica atrage atentia si altor fete din clasa, simt ca eu lui ii plac mai mult decit alte fete insa el nu face nimic, adica intreaba de alte persoane daca nu ma intilnesc cu nimeni si ca ii plac, dar mie nu imi spune nimic, Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| MsdfdsSeArde a răspuns:

Ai putea... dar nu sunt sigur sa iti faci un "plan de bataie" ( stiu ca suna idiot ) dar poate functioneaza, deci, incerci sa inviti un anume grup de persoane inclusiv el...+ cateva fete mai atractive
. Si asa poti vedea... daca chiar tine la tine adica sta cu tine, poate te saruta cine stie sau le da palme la fund celorlalte laughing

Sper ca ti'am fost de ajutor :*. Mult succeswinking

| BomBonela explică:

Nu nu mai bine nu as risca cu alte fete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pff asta nu e de bine daca le atrage atentia altor fete pentru ca intr-o zi poate sa te insele fara tu sa-ti dai seamasadpfff si mie mi s-a intamplat la felstraight face...eu iti zic sa te desparti de le daca se poarta ciudat cu tine cand esti la scoala sau in alta parte.