| ata a întrebat:

Imi place mult de un baiat si e ff dragut. Ce pot face pentru ai atrage atentia din toata gasca noastra mare? Multe fete il plac si il admira... Va rog sa ma ajutati dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Just Shadows a răspuns:

Buna!happyPai...nu cred ca trebuie sa faci ceva anume ca sa te placa acel baiat.Parerea mea este ca ar trebui sa fi tu insati cat mai naturala.Trebuie sa ai incredere in tine si sa nu pretinzi ca esti cineva, daca nu esti.Iesiti afara cu "gasca", fa lucrurile in ordinea fireasca si repet nu incerca sa pretinzi ca esti altcineva, doar din teama ca va placea alte fete si nu pe tine, pentru ca e posibil ca din prea multa teama sa nu reactionezi potrivit.Nu poti avea garantia ca el te va placea pe tine, dar macar vei stii ca nu ai dat-o-n bara incercand sa pari altfel.Fii tu si ai incredere in tine! Ai grija de tine!happy

3 răspunsuri:
| AmberMyth1 a răspuns:

Pai prefate ca nu te intereseaza, dar imbracate si poartate impecabil, apoi, da iti da un semn, incepe sa petreci mai mult timp cu el, daca nu, fa tu primul pas.

| Scuturici a răspuns:

Parfum...multttt parfum si imbracate cel mai misto din gasta...asa poti atrage si alti baieti; D

| Babyk3yk3y a răspuns:

Pai. nu stiu. de obicei. multe fete fac ele primul pas. si tot odata afla. daca acest baiat. le place.De cele mai dese ori... se termina cu bine. adica. iese o relatie intre ei. dar ca sa ii atragi atentia. nu zic ca sunt experta in asta. dar totul vine de la sine. vezi si tu. afla daca. el te simpatizeaza. si daca da. fa tu primul pas. dar daca. nu. asteapta. poate. mai devreme sau mai tarziu. ii va placea si lui de tine. BafTawinking