| NoSmile a răspuns:

Buna!
Pentru mine nu conteaza doar aspectul fizic. Ci mai mult conteaza inteligenta si caracterul!
Cum am mai spus,degeaba e frumos daca nu stie sa lege doua fraze!
Si degeaba e frumos,are muschi, ochi albastrii, si totodata nu ma respecta si nu stie sa se comporte cu mine, sau oricare alta fata.
Frumusetea se duce, insa caracterul ramane acelasi!

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoSmile):

Tu imi amintesti de o fata de la facultate:
Intr-o ora nu stiu despre ce era discutia, a zis profu ceva despre fete sa aiba grija ca mamele de baieti sunt rele, au pretentii, aveti grija ce va luat... nu mai stiu exact.
ideea este ca o fata din spate s-a trezit sa vb si ea : degea iti iei un barbat frumos daca ele este prost si nu site sa vorbeasca, mai bine unu mai uratel si care stie ce vrea e cu capul me umeri sa fie harnic. ( aproximativ )... eu umit ma intorc sa vad cine era fata din spate care vorbeste si era o urata vai de capul ei, si nici prea destepta nu era ca sa nu zic proasta.
Pai daca era urata, proasta nu cred ca putea sa aiba pretentii la un barbat frumos, destept harnic poate si bogat ca e in trend.

| NoSmile a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles aluzia!
Vrei sa spui ca si eu sunt o nasoala proasta!
Stii? Nu ne cunoastem, asa ca nu iau in calcul parerea ta!
Succes pe mai departe!

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoSmile):

Nu era vorba de o aluzie ci doar de o mica rautate.
Acuma ia zi daca ai intalni un baiat, frumos destept harnic bogat poate si... daca asta iti doresti l-ai refuza?
Tu ai avut acelasi mod de gandire ca si fata de care ti-am povestit ( clulmea este ca ea era praf chiar si altii au zis.) tare as vrea sa te vad, sa stiu ce gandesti.
Daca ai fi ca acea fata as zic wtfk laughing laughing

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Are un chip frumos și e o fată puternică, acum ce-o să faci? Ori îi ceri id-ul să te convingi, ori îți muști buza pentru ce ai „afirmat" mai sus.

| NoSmile a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa stii ca nu ma pot plange in privinta baietilor. Chiar am avut iubiti frumosi, dar si inteligenti in acelasi timp (toate ii vroiau)
Nu sunt materialista. Sunt independenta si-mi place sa am banii meu, sa nu depind de nimeni!
Eu am zis ca nu conteaza doar aspectul fizic, de aici se deduce ca si el conteaza, doar ca nu el e care predomina.
Am si alte asteptari de la viata!

| Auslesse a răspuns:

Degeaba zic eu acum ca vreau sa aiba nu stiu ce inaltime, culoarea ochilor, a parului, sa fie nu stiu cum. Daca imi place, imi place si punct.

| h3r a răspuns:

Ca Gheorghe Dracu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bn probabil ca vad doar partine negative ale oamenilor, sau ii vad doar pe cei cu mari defecte... adesea ne sare in ochi lucrurile negative dintr-o societate, dar oare exista o balanta intre ele. Sincer nu cred poate ar fi un raport de 5 la 1 intrebarea este tu unde crezi ca te incadrezi, sti tu multi cred ceva dar nu e asa.

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Asta e problema, tu vorbești fără să cunoști. Toți am fost dezamăgiți și vedem ce este în jurul nostru, dar pentru asta nu mai zicem, toate-s la fel, că nu suntem paraziți ( nu toți ).
Sper că m-ai înțeles.

| adrianamara a răspuns:

Pentru fiecare femeie cel mai frumos barbat e ala care al iubeste ea! Pentru mine al meu e cel mai frumos poate el nu e chiar asa dar eu al vad asa

| Twichh a răspuns:

Sa fie frumos...adica sa aiba fata acceptabila, abdomenu plat, putin mai inalt ca mine, dar degeaba astea daca e prost ^^...deci trebuie sa fie destept, sa stie sa scrie corect xd