| GabiGbr1 a întrebat:

Ma doare un testicul, asa din senin. De ce? Dau funda

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca testiculul respectiv a fost asezat/plasat intro anumita pozitie in chilot sau chiar in timpul somnului se poate ca scrotul cu testiculele sa stea intre picioare intr-un anumit fel/mod si sa fi fost presat progresiv putin cate putin practic insesizabil. In momentul in care dispare brusc respectivul factor, testiculul se destinde si apare acea durere "surda" sacaitoare dar va care dispare intr-un timp relativ scurt. Nu este cazul sa-ti faci griji deoarece asa cum a aparut 'din senin" tot asa va dispare "in neant" fara sa-ti dai seama. Sanatate.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la doctor, nimeni de pe TPU nu i ti poate spune de ce te doare, momentan esti in fază incipentă a durerii, mergi la medicul de familie si cere i trimitere la specialist, intreaba o pe dna doctor sau dl doctor de familie poate stie unde sa te trimită la care medic că ei stiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand e innorat, doare la fel de tare? Si innorat chiar se scrie cu doi "n"?