| Ursulake a întrebat:

Epidermul se poate desprinde de testicul? Daca da cum ne dam seama, ne doare sau alt ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Epidermul nu are absolut nici un contact cu testiculul. Intre ele se gasesc mai multe structuri: derm, hipoderm, vaginala testiculara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu are nici o legatura epidermul cu testiculul.
Te pup!

| Aphrodytha a răspuns:

Daca ti s-ar desprinde pielea de pe tine, crede-ma ai stii. d-oh ce intrebari.