| anonim_4396 a întrebat:

Salut,ma jucam adevar sau provocare cu niste prieteni, si la un moment dat am primit provocarea "Excito pe Denisa" si am refuzat.Deci cum se excita cel mai usor o fata? sad

10 răspunsuri:
| Maya2014 a răspuns:

Si acum vine intrebarea, tu cati ani ai? 9?

| Maya2014 a răspuns:

Nu,serios,cati ani ai?

| Maya2014 a răspuns:

Pai,stai linistit ca nu vreau sa fac misto de tine, pur si simplu te-am intrebat. Daca erai mai mare presupun ca stiai singur raspunsul, sau ma insel? o.O

| Rooobi a răspuns:

Gadil-olaughing

| Maya2014 a răspuns (pentru Rooobi):

Lol laughing

| Rooobi a răspuns (pentru Maya2014):

Ce glumeamlaughing

| Maya2014 a răspuns (pentru Rooobi):

Stiu,dar e amuzant laughing

| leftside a răspuns:

Freac-o rolling on the floor

| FuckTWorld a răspuns:

Sper ca ii pusa la misto intrebarealaughing), prea tare iilaughing), trebuie sa raspund pe masura intrebariilaughing) canta-i o manea ceva cu milioane si fata se va excita automat cand va auzii de banilaughing)) atat trebuie sa facilaughing). Numai bine!

| LucianP a răspuns:

Pai,fiecare fata se excita diferit sa stii, unele se excita cand le faci masaj, altele cand le atingi fin pe spate, cand le saruti pe gat...etc incearca si u, experimenteaza ca nu se intampla nimic rau happy