| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma numesc George, am 21 si de mic baiat am fost un mare fustangiu.la inceput imi placea viata mea neserioasa.inselam si "luptam pe 2 fronturi" cateodata si 3 si ma mandeam prietenilor cu ceea ce faceam si bineinteles imi ridica si mie ego-ul. Dar brusc m-am schimbat si mi-am facut o prietena serioasa cu care sunt de 3 ani, perioada in care am fost perfect fidel.nici macar flirturi inofensive sau glume cu subinteles. Timp de trei ani am fost doar pentru ea, si ea pentru mine, si relatia a mers grozav pana acum, cu toate ca ne vedem doar vara si o data cam la 2-3 saptamani (eu locuiesc si muncesc in Galati, iar ea e studenta in Iasi). Am avut ocazii si ocazii de la fete mai atragatoare decat ea, si sunt mandru sa spun ca le-am refuzat pe toate. Dar de vreo doua luni, m-am angajat in alt loc, unde am cunoscut o femeie de 31 de ani maritata si cu copil de 4 ani. Problema e ca este super atragatoare, si eu am o pasiune foarte aprinsa pentru fetele mult mai mari decat mine, si colac peste pupaza, a inceput sa-mi faca avansuri grave, chiar m-a intrebat razand si putin subtil daca o gasesc atragatoare si daca as vrea sa fac sex cu ea. Am raspuns da, si initial am crezut ca e vorba doar de glume la locul de munca, asa ca am raspuns glumelor si avansurilor, dar intr-o noapte pe la 03:00 cand eram doar noi 2 in masina in drum spre Constanta (necesitate de serviciu o data cam la 10 zile) discutand tot chestii de genul celor de mai sus, m-a luat de gat si m-a sarutat. Am tras pe dreapta si am sarutat-o si eu vreo cateva minute incontinuu si mi-a zis ca ar face asta non-stop.si imi placea si mie la nebunie, iar la un moment dat mi-a pus mana intre picioare si a inceput sa mi-o frece prin pantaloni. De o saptamana si ceva o tinem tot asa. iar eu abia astept sa plecam iar la Constanta, pentru ca atunci e singura data cand putem fi impreuna (la birou sunt rare momentele cand suntem singuri) si vreau de data asta sa o conving sa facem sex in masina. Sunt constient ca mai mult de atat nu poate fi nimic.pentru ca nu vreau sa-i stric casa, si nici mie relatia. Ma simt ca un magar ca ii fac asta prietenei mele, si mai ales pentru faptul ca l-am cunoscut si pe sotul ei, care mi se pare foarte de treaba si caruia ii strang mana de fiecare data cand ne intalnim.cu aceeasi mana cu care ii mangai sanii sotiei lui. Repet, ma simt groaznic cand ma gandesc la asta. dar cand o vad, imi trece orice urma de remuscare. Ea e fructul interzis. Nu vreau sa ma despart de prietena mea, cu toate ca nu e corect ceea ce fac, dar nici nu vreau sa renunt la aventura. Va rog sa ma ajutati cu un sfat.sa ma opresc acum cat inca mai e timp? sau sa las timpul sa decida? Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,pe tine ar trebui sa te intereseze de prietena ta,nu ca ii strici ei familia,ca pana la urma ea se joaca cu focul,ea te tot tenteaza,e adevarat ca tentatia e mare si poate daca o vei avea in pat,iti vei pierde interesul si iti vei da seama ca nu e de tine,dar faci cum vrei,daca o faci,fa-o cat se poate de discret,dar daca e sa fim corecti,crezi tu oare ca prietena ta merita sa ii faci una ca asta? Crezi ca pentru o pasiune de-a ta,pentru o tentatie,sa risti relatia cu prietena,ca adevarul poate iesi la iveala cand nu te astepti,dar si daca nu afla,tu cum o vei mai privi in ochi cand stii ca te-ai ars cu alta,nu te va mustra contiinta? Adica hai sa fim seriosi,daca tu te indepartezi de acea tanti,iti vei reveni pana la urma,ca doar esti om nu animal sa nu te poti stapani,si daca e pana acolo cu ce crezi ca are mai presus `doamna` fata de prietena ta? Eu zic sa faci cum vrei,e viata ta pana la urma,e adevarat ca esti barbat si na,si nu ti-e asa greu,dar vezi ca in viata toate se platesc si chiar e adevarat,daca iti inseli prietena, nu se stie cum roata se va intoarce si e pacat, sa strici o relatie de 3 ani, si inca pentru cine sa te risti...fi si tu cu capul pe umeri si nu te lasa dus de ispite ca crede-ma, doar atunci cand vei pierde persoana iubita atunci iti vei da seama ce ai avut si ce ai pierdut. Daca tu ai ambitia sa o tii la distanta si sa te impui, eu in locul tau nu as insela.

7 răspunsuri:
| AndutzaAndu a răspuns:

Sincer, nu te supara ca-ti zic, dar ar trebui sa nu te mai uiti la femeia aia, care pe deasupra are si copil si sot. straight face Tu-ti ai prietena ta, de ce sa risti sa se afle? Daca se afla, nu vei mai ramane cu nici una dintre ele, si probabil e doar o aventura, din cate am vazut, tu ai zis ca ai stat 3 ani cu fata aia fara ca macar sa flirtezi cu alte fete, nici macar un flirt cu subinteles. Cum ai zis si tu, gandeste-te ca tu ai si dat mana cu sotu ei, si pe ascuns...
Da-o incolo de femeie, chiar daca iti face avansuri! Daca iti trebuie sex, o ai pe prietena ta oh go on, fi alaturi de ea, nu de colega de la servici.

| Cosmiinna a răspuns:

Aoleu baiatule, ma ingrozesti straight face deci prietena ta nu merita asa ceva, esti oribil! mi-e rau. ok sa ma calmez, nu stiu dar orice faci gresit v-a iesii odata si odata la suprafata happy si gandeste-te la prietena ta, cum poti sa spui ca abia astepti sa fi cu baba aia singur?laughing) nu mai inteleg barbatii jur, ar trebui sa te castreze gagicata happy

| Originalone a răspuns:

Man atat timp cat nu stie nimeni nimic,e totul ok.
Asa mai scapi si tu de stresul si tensiune de la lucru,te gandesti in alte parti.
Nu zic ca ar trebui sa fi infidel,doar mici aventuri care sa nu se simta nu strica si tie o relaxare, ce dracu doar suntem barbati nu femei.
In primul rand familia femei sa nu eu distrugi, sa nu iti afecteze si tie relatia cu aceea femeie la care tii.

| sunshine939 a răspuns:

Mi se pare cam imoral. urasc barbatii care inseala si cred in viata roata se intoarce.sa tii minte.si daca ii vei face asta iubitei tale o sa platesti mai devreme sau mai tarziu.stii cum se zice'cand cateaua ridica coada cainele miroase"faptul ca i ai cunoscut si sotul si stii ca are un copil. daca nevasta ta ti ar face asta intr o buna zi? ce fel de om poti fi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incurcata povestea si cam falsa cred eu.

| imiplaceplacinadebostan a răspuns:

XuAi bineinteles.fiecare cu parerea lui. Daca tu cand ai citit ce am scris ti-ai imaginat un scenariu dintr-un film porno, e treaba ta. realitatea e insa alta.

| xb3mihai a răspuns:

De asemenea sunt un fustangiu ca si tine iar ce imi vine mie in minte ca ma dau la alta este un singur lucru"ce nu stie nu o raneste "dar ai grija la detalii un detaliu prosti si leai pierdut pe amundoua