| Bubaaa12 a întrebat:

Imi place de un tip de cativa ani, la inceput cand ne-am cunoscut ne-am sărutat de un revelion dar dupa aceea am ramas,, prieteni" de fiecare data cand ne vedem face glume despre o posibila relatie cu mine chiar si daca el este impreuna cu o fata de 2 ani. Ne intelegem foarte bine si chiar daca am fost cu alti baieti tot el ma atrage cel mai mult dintre toti si nu pot sa mi-l scot din cap de atatia ani. El lucreaza acum pe un taxi, cum stau departe de oras vin cu taxi acasa si vin cu el, tot timpul ii las,, ciubuc " si intr-o seara a spus catre mine ca imi ramane dator cu ce vreau eu si ca sa visez cu el in seara aia mi-a pus mana pe picior de vreo cateva ori. Deci habar nu am daca este pur si simplu o atracție ciudata intre noi sau chiar ne plăcem de atata vreme dar nu avem curajul sa ne-o spunem?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Barbatul incearca subtil, tui-a dat deja de inteles ca te vrea, te-a atuns pe picior, daca tu te prinzi si ii cedezi, atunci este in avnatajul lui.
Dar nu uita, are deja iubita, deci cu tine poate fii doar o aventura, din cand in cand.

| corbulalbrosu a răspuns:

Omul ti-a dat de inteles ca te place si in plus si-a exprimat si dorinta ca intre voi sa apara o relatie care sa insemne ceva mai mult decat cea de simpli prieteni buni actuali. Cum s-ar spune in termeni sportivi : mingea este la tine, ti-a fost ridicata... la fileu. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Voi stiti ce este intre voi, iubire sau doar prietenie.

| cristimihailov a răspuns:

Da-i pasarica si vezi daca mai vine dupa tine...

| RowseRj a răspuns:

Pare cam fustangiu. Dacă are prietenă și s-a dat la tine înseamnă că îi place să joace la dublu. Cine știe la câte sa mai dat?

| Bubaaa12 explică (pentru RowseRj):

Din cate stiu s-a mai dat si la altele ...asa a fost el tot timpul nu stiu de ce si nu inteleg cum poate sa stea fata aia de 2 ani deja cu el știind ca el se vede si cu altele...