| anonim_4396 a întrebat:

Salut ma numesc Sofia si am 15 ani, aproape 16.
Am o intrebare foarte misterioasa, sper sa imi răspundeti cat mai rapid si fara glume.
Prietenul meu are 18 ani,suntem intr o relatie foarte buna,el este foarte pervers,chiar prea mult
Cu cateva zile în urma în timpul sărutului a început să îmi mangaîie vaginul prin pantaloni,a si încercat să îmi bage mana în pantaloni dar nu i-am dat voie, ca nu eram epilata.
Aseară am ieșit afara,era noaptea stăteam în parc pe bancă cu fundul la el si el in spatele meu îmbrătisindu-mă,îi simteam usor penisul,apoi a început sa ma sărute usor foarte atent pe gîat,mă musca usor de gat, de ureche, apoi a început să mă mangaie la vagin(prin pantaloni)...simteam o dragoste imensă pentru el.
Apoi am decis să mergem acasă pentru ca era ora târzie,tot forumul mă sărută dulce si mă făcea să ma excita din ce in ce mai mult, a tot încercat să îmi bage mîna în pantaloni dar nu i-am dat voie
Cind stăteam la poartă ne sărutat foarte pasionat si dupa jumatate de ora l-am lasat. Intrebarea este: sa ii dau voie sa îmi bage mana in pantaloni de la început sau sa astept să ma ud?
Si de ce m-am excitat asa de mult, încat aveam chiloții uzi de tot, adica erau de secretie vaginala?

8 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu inteleg treaba cu forumul.
"Apoi am decis să mergem acasă pentru ca era ora târzie, tot forumul mă sărută dulce"
Adica, daca e un forum mai micut, e ok, dar daca e unul ca softpedia, mi se pare cam mult...

| Violleta2022 a răspuns:

Ceea ce ai simtit tu si el sunt chestii normale si manevre de excitare, perfect normale la varsta voastra. Acum este alegerea ta si a lui daca acceptati sa faceti sex sau doar sa va excitati mai departe.
In orice caz, daca faci sex cu el, sub nici o forma sa nu-l lasi sa faca fara prezervativ, pentru ca poti ramane insarcinata!

| corbulalbrosu a răspuns:

Umezirea excesiva a vaginului se produce de obicei in momentul in care apare un factor excitant de natura mai deosebita si este absolut normala din moment ce te simti extrem de bine in compania iubitului. Umezirea se datoreaza secretiei vaginale produse de glandele existente in vagin care intra in activitate imediat ce apare excitatia. Avand in vedere ca te-a excitat o vreme destul de lunga nici nu ede mirare ca ti s-au udat chiloteii si poti fi sigura ca i-a facut o deosebita placere ceea ce a simtit atunci cand mana lui ti-a atins zona umezita a vulvei si vaginului. Faptul ca nu iti este epilata "pasarica" nu reprezinta un motiv serios de a nu-i permite sa-si bage palma in chiloteii tai. Te asigur ca atingerea parului cu palma produce o senzatie deosebita si extrem de placuta si excitanta pentru orice barbat. Iar referitor la momentul in care ar fi indicat sa-i permiti sa-ti atinga "comoara" depinde doar de tine si de dorinta ta privind gradul tau de excitare. Multa sanatate!

| danutzu96 a răspuns:

Parerea mea e ca NU. Nu il mai lasa, vezi cum evolueaza relatia, inca esti mica. S-ar putea sa regreti mai tarziu daca atingerile duc la...

| UnBroken2016 a răspuns:

Daca nu ai chef de sex da-i cu praf de mers. E clar ca omul are chef de sex dar tu esti cam mica pentru asta.

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Am sa iti raspund pentru fiecare segment in parte folosind citate.
"Prietenul meu are 18 ani""el este foarte pervers"
NU! pentru 18 ani, nu este pervers.
Pentru 18 ani face exact ce face un baiat la 18 ani. TU esti cea care nu are varsta pentru a privi ca pe ceva normal ce face un baiat la 18 ani.
"nu i-am dat voie ca nu eram epilata"
Deci ai fi vrut.
"îi simteam usor penisul"
Daca nu te interesa subiectul, nu te asezai in asa fel in cat sa "il simti"
"de ce mam excitat asa de mult?"
De la sarutari si de la dorinta pe care o aveai cand "l-ai simtit"
"erau de secretie vaginala?"
Da. Scurgeri menite sa lubrifieze pentru un contact sexual.
Scurgeri care apar in timpul preludiului, ceea ce este exact ce ati facut voi si in parc, si la poarta.
"apoi a început să mă mîngîie la vagin(prin pantaloni)...simteam o dragoste imensă pentru el"
Aia nu era dragoste laughing)
"sa ii dau voie sa îmi bage mîna in pantaloni de la început sau sa astept să ma ud?"
Da-i voie sa faca ce vrea el, cand vrei tuwinking

| Betrix a răspuns:

Lasa omu in pace daca nu ii poti oferi de vrea

| COSMIN20041705 a răspuns:

Buna,e clar ca el vrea sex daca vrei si tu faceti daca nu vrei nu faceti
Sper ca ti-am fost de ajutor