| anonim_4396 a întrebat:

Salut.Ma numesc Stefan si am 11 ani.De cateva luni plac o fata dar ea il place pe cel mai bun prieten. Ce sa fac? Am incercat detoate

Răspuns Câştigător
| R0011 a răspuns:

Cauta pe altcineva. Oricum ai doar 11 ani deci mai ai timp de fete.

6 răspunsuri:
| Alyceee a răspuns:

Cauta alta!winking

| ValyCoolBoy a răspuns:

Sincer daca o ai mica nu se uita nici draq la tine... ce ar trebui sa faci, da-te mai mult la ea incearca sa fi in centrul atentiei ei... dar nu cu batai sau ceva ca te mai baga si-n **** m-ati, pe cuvant acum incercarea moarte n-are, multe sucesurilaughing de la Vlad

| papusika34 a răspuns:

Pai cred ca ar trebui, daca nu-ti e rusine, sa-i spui in fata, fara frica! Adica, da, ai doar 11 ani...esti cam mic pentru fete :p! Aaa, sau alta idee! Spune-i prietenului tau (asta doar daca el nu o place pe fata acea) sa-i spuna fetei ca tie iti place de ea si vezi ce se intampla! :p Sper ca ti-am fost de ajutor!

| glontz54 a răspuns:

Bai copile esti miclaughing mai asteapta

| deeabolyka a răspuns:

Las-o balta cat mai poti! Crede-ma e cel mai bun lucru pe care il poti face.

| AnTTiCooD a răspuns:

Cand o prinzi singura arata-i maciuca, functioneaza 100%.