| Tany a întrebat:

Ma numesc Tatiana si am 16 ani. Sunt cam confuza in momentul dat si cer ajutorul vostru, fiindca singura nu ma pot descurca. Imi place foarte mult de colegul meu de clasa si dupa cum vad eu si el ma simpatizeaza fiindca se comporta cu mine foarte dragut cum nu a mai facut-o pina acum. Dar saptamana trecuta el mi-a propus o afacere : eu am sa-l ajut la lectii iar el in schimb va face orice-i voi spune eu. Si nu stiu de ce dar imi pare ca el se comporta cu mine frumos nu pentru ca ii place de mine ci pentru ca are nevoie sa-l ajut la lectii. Ceea ce e foarte obijduitor pentru mine. Voi cum credeti el se foloseste de mine sau totusi ma simpatizeaza?

Răspuns Câştigător
| Foxy_3377 a răspuns:

Asta este un interes, cum de nu ti'ai dat seama?
Daca te placea cum il placi tu pe el, poate ca iti propunea sa fiti impreuna sau stiu si eu.incerca mai mult cu tine.
Dar in cazul in care el urmareste doar o singura chestie de la tine,sa il ajuti la lectii si doar atat inseamna ca nu te prea merita pentru ceea ce esti tu de fapt.
Nu iti bate capul cu tot felul de chestii,nu isi au rostu.
Iti dai seama acum,la inceput de sentiment,ca ai nedumeriri? Dar in tr-o relatie?
Nu face nici o greseala prosteasca care sa o regreti,sa nu cazi la picioarele nici unui baiat asa usor.
Noi femeile trebuie sa mai dam dovada si de putina responsabilitate,mandrie si sa demonstram ca nu suntem asa "proaste",naive,credule si asa mai departe.
Incearca totusi sa uiti cat de cat,pentru ca tipul nu prea pare sa vrea ceva serios... :*
Este un sentiment pe moment, timpul le vindeca pe toate si o sa iti treaca mai repede decat crezi tu
Puup, bafta! :*

3 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

Pai propune-i si tu invers, te ajuta la teme si tu ii faci ce vrea elbig grin vezi ai grija!

| LiveYourLife a răspuns:

Poate te place dar e cam aiurea sa stai cu un coleg fiindca dupa ce te desparti de el il vezi tot timpul...

| Costică_6760 a răspuns:

Dacă nu arăți bine-bine, sigur te folosește.