| anonim_4396 a întrebat:

Salut ma puteti ajuta va rog? E o fata pe care o plac mult dar nu stiu cum sai spun.Va rog!

Răspuns Câştigător
| JelLy_3370 a răspuns:

Frate.iti plk d ea, vbeste cu ea vezi c simte daca tu nu ai destul curaj pune`ty un prieten sa vbeasca cu ea, poate ca si ea t place dar ea ca fta nu va veni la tine sa`ty spun.tonguesucceshee hee

4 răspunsuri:
| Gabitza a răspuns:

Buna
Poti sa-i propui sa iesiti undeva si sa-i spui! happy

| kito_2036 a răspuns:

... waau ce fumos! ^_^
deci uite svatul meu, incearca sa scrii asta undeva. sau deex fa multe copii unde va fi poza ei si cuvintul chieie te iubesc! sa le inprastii peste tot unde trece ea. sau scrie-i un biletel pe care il va citi cand nu vei fi in reajma ei. sau du-te la ea acasa in fata ferestrei sau usheii skriei mashkat si frumos... o sa se topeaska!

| Georgiana_7437 a răspuns:

Spune-eu pur si simplu eu sigur cred ca ea te placewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite o solutiewinking
fa-ti un alt id i sc ceva de genu:
Buna am un amic bun (ii dai o poza cu tine)si vr sa stiu daca il placi ca e singur si na...
ce zici?batting eyelashes