| Anonim_7683 a întrebat:

Salut ma scuzati ca postez intrebarea asta aici, dar am asa o intrebare:Am nokia e65 si nu stiu de unde as putea descarca niste teme pentru el! Adica am incercat sa descarc acolo scria ca este pentru nokia e65 dar le-am introdus in telefon si nu le-am putut instala! Prietenul meu are nokia e51 si deasemeni aceeasi problema poate trebuie printr-un mod deosebit de facut toata treaba asta sa cum sa mai inteleg...priveam pe youtube si am vazut ca e posibil ca sa instalez teme la astfel de telefoane dar cum anume nu e aratat!

2 răspunsuri:
| Graffy97 a răspuns:

Intra pe Mobile9.com si descarca teme, jocuri, aplicatii tot ce vrei tu. dupa care le pui pe card si le selectezi cu telefonul big grin Funda?big grin